Masz pytania? Skontaktuj sie z Nami (+48) 602 48 20 80 biuro@slowszkolenia.pl


Sprzedaż, strategia, zarządzanie… Co to oznacza? Czasami niewiele, nieraz absolutnie nic.

Bez odpowiednich umiejętności i bez przyjemności z wykonywanej pracy to tylko puste pojęcia.

Dziś, oprócz intelektu i zdolności technicznych, konieczne są kompetencje emocjonalne. To one okazują się najważniejszymi składnikami w przepisie na konkurencyjność. Panowanie nad swoimi emocjami, efektywna i skuteczna komunikacja, umiejętność współtworzenia zespołów i przystosowania się do ciągłych zmian, liczą się bardziej niż kiedykolwiek. Biznes potrzebuje inteligencji emocjonalnej.  Firmy, które lekceważą emocje w biznesie działają na własną szkodę.

 

Spraw, aby ludzie poczuli się w pracy sobą i jak u siebie.  By doskonalili kompetencje, które TERAZ liczą się najbardziej.

 

Rozwiń inteligencję emocjonalną w Twojej firmie, uwolnij potencjał pracowników i osiągaj wymierne korzyści biznesowe.

Bądź firmą, która przyciąga Najlepszych!

 

Skorzystaj z naszych szkoleń i treningów psychologicznych projektowanych i prowadzonych przez ekspertów i praktyków biznesu.

 

Trenerzy eksperci

Jesteśmy doświadczonymi psychologami, menedżerami i praktykami biznesu.

Doskonale znamy się na emocjonalnej sferze biznesu, zarządzaniu, komunikacji i psychologii. Nasz zespół tworzę eksperci w swoich dziedzinach: doktorzy i doktoranci psychologii i zarządzania. Przekazujemy najbardziej aktualną wiedzę i doskonalimy umiejętności w atrakcyjny i skuteczny sposób.

Na sali szkoleniowej pracujemy nieszablonowo. Łamiemy schematy, zaskakujemy, inspirujemy, prowokujemy do refleksji. Jesteśmy odważni, a zarazem pokorni. Naszej pracy oddajemy się z entuzjazmem.

Wszystko po to, by tworzyć w Polsce biznes inteligenty emocjonalnie.

Cele, programy, narzędzia

Cele i programy wyznaczamy realnymi potrzebami, a w takcie szkolenia na bieżąco dobieramy metody w formie psychologicznych eksperymentów, narzędzi refleksji i budowania relacji. Pracujemy z motywacją i wartościami. Wszystko dzieje się “na żywo”, jest autentyczne i pozbawione szablonów, bo podchodzimy indywidualnie do każdej firmy, każdego zespołu i każdego człowieka.

Korzyści osobiste i zawodowe

Najpierw porządkujemy sferę emocjonalną, a następnie uczymy prawdziwej radości z pracy. Uczymy? Nie. Zgadzamy się z Carlem Rogersem, że ludzie uczą się sami. My inspirujemy i motywujemy, dajemy przykład, tworzymy doświadczenia, towarzyszymy i wspieramy.. Sprawiamy, że ludzie chcą się uczyć. Właśnie tak uwalniamy potencjał i pomagamy realizować cele osobiste i biznesowe w wielu strategicznych obszarach.

Coś spektakularnego

Szkolenia z udziałem szefa zespołu.

Zapraszamy na innowacyjne szkolenia dla zespołu z udziałem jego szefa. W trakcie treningu “na żywo” budujemy zdrowe, a nawet entuzjastyczne relacje i sprawiamy, ze praca staje się czymś więcej, niż tylko zarabianiem pieniędzy.

Slow? O co chodzi?

Nasz sposób na  zagrożenia wynikające z ciągłego pośpiechu ówczesnego świata to filozofia slow. Ruch powolnościowy nie polega na tym, by wszystko robić w ślimaczym tempie. Filozofia Slow Life zawiera się w jednym słowie: RÓWNOWAGA. Bądź szybki, gdy szybkość jest wskazana. Bądź powolny, gdy sytuacja wymaga zwolnienia tempa. Po prostu znajdź właściwe tempo. Kieruj się starożytnym “festina lente” (śpiesz się powoli), by żyć naprawdę.

Podstawowe postulaty ruchu Slow Life brzmią następująco:

  • Zastanów się co jest dla Ciebie najważniejsze, wyznacz sobie cele, priorytety i skup na tym swoją energię.
  • Żyj świadomie – nie spuszczaj z oczu tego, co dla Ciebie najcenniejsze. Niech stereotypy i przymus ciągłego podnoszenia poprzeczki nie przesłonią Twojego celu.
  • Odżywiaj się zdrowo – zwracaj uwagę na to, co jesz.
  • Pamiętaj o duchowości – zadbaj o rozwój osobisty, doceniaj piękno przyrody, kontempluj sztukę, delektuj się smakiem posiłków, nie zaniedbuj swojego hobby.
  • Pielęgnuj relacje z drugim człowiekiem, celebruj spotkania z najbliższymi.
  • Podróżuj, poznawaj nowych ludzi, ich kulturę.
  • Zwolnij – przesiądź się na rower, zatrzymaj na kawę, usiądź bezczynnie na ławce i spójrz na otaczające Cię piękno.

Właśnie tym zajmujemy się na szkoleniach z cyklu “slow life”

CO NOWEGO?

Zapraszamy na nowatorskie, autorskie szkolenie dla menedżerów “PODEJŚCIE SKONCETROWANE NA ROZWIĄZANIACH w ZARZĄDZANIU”.

Prowadzi je osobiście Anna Krajewska – członek Polskiego Stowarzyszenia Terapeutów Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Okazuje się, że filozofię, na której opiera się ten nurt i oczywiście jego narzędzia można skutecznie wykorzystać w komunikacji i zarządzaniu.

 

Zostaliśmy patronem nowego wydania przewodnika szkoleniowego.

Zapraszamy:

przewodnik szkoleniowy